Folie ochronne na samochód


Folia ochronna na samochód to inwestycja każdego właściciela auta. Nowy samochód lub też poddany procesowi detailingu możemy w doskonały sposób zabezpieczyć folią ochronną dla zachowania oryginalnego lakieru. Folia ochronna na auto to gwarancja pięknego wyglądu karoserii przez długi okres czasu.


Pracujemy na produktach takich jak: 3M Scotchgard Paint Protection Film Pro Series – poliuretanowa, bezbarwna folia zabezpieczająca elementy karoserii samochodu dla zachowania oryginalnego koloru auta. Doskonale chroni powierzchnię lakieru przed typowymi dla codziennego użytkowania samochodu uszkodzeniami takimi jak zarysowania, odpryski lakieru, uderzenie kamieni i żwiru, rysami, resztkami owadów, promieniowaniem UV. Wysoka elastyczność folii umożliwia łatwy montaż na chronionych elementach, a dzięki powłoce „samoregenerującej” niweluje pomniejszenie powstałych rys. Folia PRO SERIES zabezpiecza powierzchnię pojazdu zapewniając jej długoletni blask i bardzo wytrzymałą ochronę. Optycznie niewidoczna powłoka nie zmieni wyglądu pojazdu.

Folia ochronna


Oklejanie samochodów folią ochronną – Mikołów, Katowice

Koszt oklejenia samochodu folią ochronną zależy od pakietu, który wybierzemy i jest indywidualnie ustalany z właścicielem samochodu. W wersji tańszej oklejamy wyłącznie wybrane elementy, najbardziej narażone na uszkodzenia, w wersji szerszej oklejamy cały samochód, zabezpieczając prawie wszystkie jego elementy. Przy wyborze folii ochronnej na lakier chętnie doradzimy i podpowiemy co warto wykonać w wybranym przez siebie budżecie. Folie na auto to sprawdzony sposób na zachowanie piękna samochodu na dłużej. Zapraszamy do naszych punktów w Mikołowie i Katowicach Bażantowie.

Sprawdź cennik oklejania samochodu folią ochronną:

Cennik elementów
ElementCena
Lusterka200,00 zł netto/szt.
Klamki50,00 zł netto/szt.
Lampy200,00 zł netto/szt.
Krawędź załadunkowa150,00 zł netto
Cennik pakietów
PakietElementyCena
Basiczderzak, reflektory, 1/3 maski, klamki, lusterka, krawędź załadunkowa2500,00 zł netto
Full frontmaska, błotniki, zderzak, klamki, lusterka, krawędź załadunkowa, reflektory4500,00 zł netto
Full front plusprzednie słupki, przednia krawędź dachu, maska, błotniki, zderzak, klamki, lusterka, krawędź załadunkowa, reflektory5000,00 zł netto
Folie ochronne
3.8 (76.92%) | głosów: 26