Folie ochronne

Folia ochronna na samochód to inwestycja każdego właściciela auta. Nowy samochód lub też poddany procesowi detailingu możemy w doskonały sposób zabezpieczyć folią ochronną dla zachowania oryginalnego lakieru. Folia ochronna na auto to gwarancja pięknego wyglądu karoserii przez długi okres czasu.

Pracujemy na produktach takich jak: 3M Scotchgard Pain Protection Film Pro Series – poliuretanowa, bezbarwna folia zabezpieczająca elementy karoserii samochodu dla zachowania oryginalnego koloru auta. Doskonale chroni powierzchnię lakieru przed topowymi dla codziennego użytkowania samochodu uszkodzeniami takimi jak zarysowania, odpryski lakieru, uderzenie kamieni i żwiru, rysami, resztkami owadów, promieniowaniem UV. Wysoka elastyczność folii umożliwia łatwy montaż na chronionych elementach, a dzięki powłoce „samoregenerującej” niweluje pomniejszenie powstałych rys. Folia PRO SERIES zabezpiecza powierzchnię pojazdu zapewniając jej długoletni blask i bardzo wytrzymałą ochronę. Optycznie niewidoczna powłoka nie zmieni wyglądu pojazdu.

Oklejanie samochodów folią ochronną

Koszt oklejenia samochodu folią ochronną zależy od pakietu, który wybierzemy i jest indywidulanie ustalany z właścicielem samochodu. W wersji tańszej oklejamy wyłącznie wybrane elementy, najbardziej narażone na uszkodzenia, w wersji szerszej oklejamy cały samochód, zabezpieczając prawie wszystkie jego elementy. Przy wyborze folii ochronnej na lakier chętnie doradzimy i podpowiemy co warto wykonać w wybranym przez siebie budżecie.

Folie ochronne
4.7 (93.33%) | głosów: 6