Powłoka ochronna Gtechniq C1 Crystal Lacquer
Lakier zabezpieczony vs lakier niezabezpieczony

C1 ZABEZPIECZENIE LAKIERU – GTECHNIQ C1

Najdoskonalszy kompozyt kwarcowy. Nowo utworzona krystaliczna powłoka za pomocą środka Gtechniq C1 Crystal Lacquer chroni lakier przed trwałymi zabrudzeniami i utratą połysku. Jest to również bariera, która zapobiega wnikanie brudu, soli, olejów i zanieczyszczeń atmosferycznych w strukturę lakieru. Podnosi komfort i szybkość pielęgnacji pojazdu. Gwarantuje trwałość zabezpieczenia i imponujący połysk na wiele lat.

DODATKOWO: Zabezpieczając lakier powłoką Gtechniq C1 chronisz go w dużym stopniu przed powstaniem mikro-zarysowań, które powstają podczas mycia i kontaktu z lakierem. EXO Hybrid Coating Technology to dodatkowo najmniejsza przyczepność cząsteczek brudu, efekt samoczyszczenia i rzadsze wizyty na myjni.

ZYSKUJESZ: maksymalny połysk na lata, brak woskowania, rzadsze wizyty na myjni

OCHRONA PRZED: matowieniem, kwaśnymi deszczami, sokami z drzew, oksydacją, owadami, brudem drogowym

 

Nano cząsteczki w wyniku reakcji chemicznej trwale wiążą się z powierzchnią lakieru w przeciwieństwie do kosmetyków polimerowych, z woskiem z carnauba oraz teflonem.

 

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na zabezpieczenie lakierem Gtechniq C1. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię zabezpieczenie lakieru w technologii Gtechniq? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie lub Katowicach Bażantowie.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także czyszczenie i polerowanie reflektorów oraz regenerację lamp samochodowych, wykonywane przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych środków czyszczących i zabezpieczających.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Oferujemy również kompleksowe mycie detailingowe auta w myjni ręcznej w Mikołowie.

Gtechniq C1 Crystal Lacquer (1500 PLN)
4.5 (90%) | głosów: 10