Powłoka ochronna Gtechniq Crystal Serum Light

Zabezpieczenie lakieru – GTECHNIQ CRYSTAL SERUM LIGHT

Crystal Serum Light to najnowsza i nadzwyczajnie trwała powłoka ceramiczna firmy Gtechniq. Jest bardzo śliska w dotyku i podwyższa poziom połysku (nawet na nowych lakierach). W wyniku reakcji chemicznej, podczas aplikacji, powstaje na lakierze nieorganiczna warstwa 9h optycznie przezroczystego materiału ceramicznego. Tak zabezpieczony lakier będzie odznaczał się zwiększonym połyskiem przez lata, a mycie lakieru będzie szybsze i łatwiejsze.

Nasza najnowsza warstwa ceramiczna o wysokiej gęstości jest odporna na działanie środków chemicznych w zakresie pH 2 – pH 12. To oznacza, że jeżeli preparaty myjące zostaną niewłaściwie użyte, to nie zmatowieją Twojego lakieru, ani nie osłabią jego połysku. Ponadto zabrudzenia jak soki z drzewa, ślady smoły i plamy z twardej wody, będą łatwe do usunięcia. W przeciwieństwie do wosków i polimerów ochronnych Crystal Serum Light może wytrzymać znacznie wyższe skrajne temperatury. Powłoki są odporne na temperatury tak niskie, jak -40°C i tak wysokie jak + 250°C.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na naniesienie powłoki ochronnej Crystal Serum Light. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię zabezpieczenie lakieru w technologii Gtechniq? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie lub Katowicach Bażantowie.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także czyszczenie i polerowanie reflektorów oraz regenerację lamp samochodowych, wykonywane przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych środków czyszczących i zabezpieczających.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Oferujemy również kompleksowe mycie detailingowe auta w myjni ręcznej w Mikołowie.

Gtechniq Crystal Serum Light (1800 PLN)
4.7 (93.33%) | głosów: 3