Zapraszamy do naszego studia w Mikołowie (Kamionka), gdzie kompleksowo i profesjonalnie zadbamy o Twojej auto. Podstawowym profilem naszej działalności jest detailing samochodowyzewnętrzny i wewnętrzny. W ramach car detailingu zewnętrznego oferujemy m.in. nakładanie powłok ochronnych, aplikację folii ochronnych, zmianę koloru, regenerację lamp, korektę lakieru oraz hydrofobizację szyb. Z kolei auto detailing wewnętrzny może obejmować takie działania, jak: ozonowanie, zabezpieczanie skóry lub tapicerki czy impregnację elementów wewnątrz samochodu.

Detailing zewnętrzny

 

Auto Detailing korekta lakieru

Korekta lakieru (od 1000 PLN)

Profesjonalna wieloetapowa korekta i pielęgnacja powierzchni lakieru, usuwająca wszelkiego rodzaju niedoskonałości, wraz z zabezpieczeniem karoserii woskiem.

Szczegóły usługi
Powłoka ochronna felg

Detailing felg (350 PLN)

Hydrofobowa, przezroczysta powłoka ochronna zapewniająca łatwe utrzymanie felg w czystości. Chroni przed zanieczyszczeniami drogowymi, pyłem i zarysowaniami.

Szczegóły usługi
Regeneracja kloszy i reflektorów

Regeneracja kloszy samochodowych (100 PLN – 1szt.)

Przywracanie wyglądu oraz przejrzystości zmatowionym i wypłowiałym kloszom reflektorów. Czyszczenie, polerowanie i regeneracja lamp samochodowych.

Szczegóły usługi
Tani Auto Detailing

Odświeżenie lakieru (600 PLN)

Jednoetapowa mechaniczna polerka lakieru, wraz z usunięciem osadów z kamienia, smoły i innych zanieczyszczeń, poprawiająca wygląd samochodu i jego detali.

Szczegóły usługi
Hydrofobizacja szyb Gtechniq ClearVision G1

Hydrofobizacja szyb (300 PLN)

Powłoka hydrofobowa poprawiająca widoczność, wiążąc się z szybą samochodową na stałe w procesie chemicznym - jest odporna na wycieraczki i nie smuży się.

Szczegóły usługi
Woskowanie lakieru Collinite 476s

Woskowanie lakieru (od 250 PLN)

Woskowanie gwarantuje głębie koloru i piękny połysk. Collinite 476s bazuje na brazylijskim wosku Carnauba. Wosk ten jest odporny na sól i detergenty. W zależności od stanu i jakości lakieru możliwość położenia innych wosków lub politur.

Szczegóły usługi
Detailing motocykli

Detailing motocykli

Kompleksowa pielęgnacja motocykli: detailingowe mycie, oczyszczanie z nalotów, korekta i zabezpieczenie lakieru, chromów, elementów skórzanych i plastików.

Szczegóły usługi

Detailing wewnętrzny

 

wnętrze porsche po kompleksowym czyszczeniu

Detailing wnętrza (od 350 PLN)

Zaawansowane i kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu wraz z ozonowaniem i impregnacją elementów. Sprawdź naszą ofertę Detailingu wnętrza.

Szczegóły usługi

Ozonowanie (100 PLN)

Naturalna i bezpieczna dezynfekcja i usuwane nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianie auta za pomocą generatora ozonu. Sprawdź ofertę Detailingu wewnętrznego.

Szczegóły usługi
zabezpieczona skóra tapicerki samochodowej

Zabezpieczenie skór i tapicerki (300 PLN)

Zabezpieczenie i pielęgnacja tapicerki z tkaniny, alcantary i skóry. Ochrona przed trwałymi zabrudzeniami, pękaniem, zużyciem. Sprawdź ofertę Detailingu.

Szczegóły usługi

 

Nasze usługi
3.8 (75%) | głosów: 16