myjnia_reczna_mikolow

Szukasz sprawdzonej myjni ręcznej w Zabrzu i okolicy? Wybierz Car Essence – prawdziwe SPA dla aut, znajdujące się w Mikołowie przy ul. Konstantego Prusa 33. W wygodny sposób dojedziesz do nas z Zabrza DK44, a pokonanie tej trasy nie powinno zająć Ci więcej, niż 30 minut.

Mycie detailingowe

Nasza myjnia samochodowa specjalizuje się w myciu detailingowym pojazdów. Nie jest to zwykłe mycie ręczne – to wieloetapowy proces, podczas którego stosujemy najwyższej jakości środki i narzędzia czyszczące. Celem mycia detailingowego jest zadbanie o wyjątkową kondycję powłoki lakierniczej pojazdu oraz jak najdokładniejsze oczyszczenie auta. Najważniejszymi etapami tego procesu są:

  • mycie wstępne, podczas którego usuwa się dodatkowo rdzę i smołę,
  • czyszczenie kół,
  • mycie właściwe,
  • osuszanie pojazdu,
  • dodatkowe zabiegi konserwacyjne i zabezpieczające.

Jak wygląda mycie detailingowe w Car Essence?

W Car Essence wykonujemy pięcioetapowe, ręczne mycie detailingowe, przeprowadzane w bezpiecznej dla karoserii technologii Nano. Zajmujemy się czyszczeniem zarówno samochodów osobowych, jak i dostawczych. Podczas mycia detailingowego dokładnie oczyszczamy nadwozie, rewitalizujemy jego plastikowe elementy oraz opony. Dodatkowo, w naszej auto myjni możesz skorzystać z mycia połączonego z oczyszczaniem i zabezpieczeniem wnętrza pojazdu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gwarantujemy fachową obsługę i satysfakcję z rezultatów mycia pojazdu.

Auto detailing – odmień swój samochód

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ręczne mycie pojazdów, ale również profesjonalne usługi car detailingu. Ta wieloaspektowa pielęgnacja kosmetyczna auta sprawia, że nadwozie i wnętrze Twojego pojazdu są w pełni zabezpieczone przed wszelkimi defektami, wynikającymi z codziennej eksploatacji. Dzięki detailingowi lakier Twojego samochodu nabierze wyjątkowej głębi koloru i niespotykanego blasku – auto znów będzie się prezentowało tak, jakby dopiero wyjechało z salonu. Ponadto, pojazd, który został poddany detailingowi, wolniej się brudzi i zdecydowanie łatwiej go wyczyścić. Car Essence oferuje takie usługi jak m.in. korekta lakieru, detailing felg, regeneracja kloszy, ozonowanie wnętrza czy zabezpieczanie tapicerki.

Auto myjnia Zabrze
4.3 (86.67%) | głosów: 3