Detailing i zabezpieczenie tapicerki samochodowej

L1 – ZABEZPIECZENIE SKÓRY – GTECHNIQ LEATHER GUARD

Codzienne użytkowanie auta utrudnia zachowanie jego wnętrza w wysokiej jakości, trwałości oraz czystości. Warto zadbać o jego fachowe zabezpieczenie i pielęgnację, szczególnie elementów wykonanych ze skóry. Gtechniq Leather Guard to ochrona przed transferem barwników z ubrań i jeansów, w strukturę skóry.

Dodatkowo:

Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, zmniejsza tarcie i chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb struktury skóry. Korzystając z naszych rad i pielęgnacji, zachowasz pożądany wygląd skóry.

Zyskujesz: – maksymalna żywotność skóry

Ochrona przed – trwałymi zabrudzeniami – pękaniem – przedwczesnym zużyciem

I1 – ZABEZPIECZENIE TKANIN – GTECHNIQ SMART FARBIC

Zadbaj o fachowe zabezpieczenie elementów wykonanych z tkaniny i alcantary. W przeciwieństwie do powszechnych sposobów impregnacji, nano cząsteczki Gtechniq Smart Farbic impregnują każde włókno tkaniny z osobna, pozostawia ją przepuszczalną dla powietrza, nie zmieniając jej w dotyku.

Dodatkowo: Każda wodna lub oleista substancja nie przedostaje się do włókna tkaniny, natomiast zostaje na jej powierzchni w postaci kropli, którą w nagłej sytuacji usuniesz z łatwością.

Zyskujesz: – maksymalną żywotność tkaniny

Ochrona przed: – płynnymi substancjami – resztkami jedzenia – utratą koloru – wnikaniem potu – obcymi zapachami

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing i zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce Kontakt lub po prostu odwiedź nas osobiście w naszym Auto SPA przy ulicy Konstantego Prusa 33 w Mikołowie.

Zabezpieczenie skór i tapicerki (300 PLN)
4.3 (85%) | głosów: 4