Gtechniq Crystal Serum do zapezpieczania karoserii samochdu przed zarysowaniami
Lakier zabezpieczony vs lakier niezabezpieczony

GTECHNIQ CRYSTAL SERUM

Kompozyt ceramiczny – to usługa dla najbardziej wymagających klientów. Wszystkie cechy dostępnych na rynku zabezpieczeń lakieru, w najpotężniejszej i maksymalnej odsłonie. Pierwszy etap zabiegu, stanowi zabezpieczenie maksymalnej trwałości i ochrony przed mikrozarysowaniami. W drugiej fazie zabiegu, lakier zostaje pokryty powłoką hydrofobową, zapewniającą najwyższą odporność na brud, nadając karoserii właściwości samooczyszczania. Zabieg daje w efekcie końcowym najwięcej korzyści i unikatowy efekt optyczny przy jednocześnie najtrwalszym zabezpieczeniu lakieru na rynku.

Efekt zabiegu:

-najtrwalsza z rynkowych powłok ochronnych i maksymalny połysk auta,

-trwały efekt zabezpieczenia oraz połysku karoserii auta,

-najskuteczniejsza ochrona przed niszczącym działaniem promieni UV matowieniem lakieru,

-funkcja samooczyszczania się lakieru – Smart Surface Science,

-najlepsza rynkowa ochrona przed mikrozarysowaniami,

-odporny chemicznie – wyróżniająca trwałość i brak uciążliwej pielęgnacji,

-udowodniona najmniejsza przyczepność cząsteczek brudu – Hybrid Coating Technology

Dodatkowo otrzymujesz maksymalny połysk i gładkość auta, najlepszą dostępną ochronę dla lakieru, mniejsze przywieranie zabrudzeń drogowych, rzadsze wizyty na myjni, brak konieczności dodatkowego woskowania, najtrwalszą z rynkowych powłok ochronnych.

Zadbaj o swój samochód już teraz, skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce „Kontakt” lub po prostu odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Konstantego Prusa 33 w Mikołowie.