Hydrofobizacja szyb Gtechniq ClearVision G1

Zabezpieczenie szyb – GTECHNIQ CLEARVISION G1

Powłoka zabezpieczająca do szyb Gtechniq ClearVision poprawia widoczność, w trudnych warunkach pogodowych. Sprawia, że podróż staje się bezpieczniejsza i mniej męcząca. W odróżnieniu od „niewidzialnych wycieraczek” Gtechniq ClearVision w wyniku reakcji chemicznej z szybą wiąże się z nią na stałe. Jest odporna na wycieraczki i nie smuży się.

Trwałość powłoki do szyb samochodowych Gtechniq ClearVision to 20,000-30,000 km. Dzięki zabiegowi hydrofobizacji szyb z łatwością usuniesz owady oraz inne zanieczyszczenia. W zimę minimalizuje przywieranie szronu i lodu. Poprawia widoczność i bezpieczeństwo.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing i hydrofobizację szyb. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce Kontakt lub po prostu odwiedź nas osobiście w naszym Auto SPA przy ulicy Konstantego Prusa 33 w Mikołowie.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki kwarcowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Oferujemy również kompleksowe mycie detailingowe auta.

Hydrofobizacja szyb (250 PLN)
5 (100%) | głosów: 1