Auto Detailing korekta lakieru

Renowacja lakieru samochodowego

Aby uzyskać głębię koloru i kontrastowe odbicie na lakierze, należy odpowiednio przygotować powierzchnię. W tym celu trzeba przejść kilka bardzo ważnych etapów – oczyścić lakier samochodowy z trwale z nim związanych zanieczyszczeń, jak smoła czy osady z drzew za pomocą glinki, a następnie usunąć rysy i zmatowienia. Jeśli lakier jest w dobrym stanie, a zależy nam na wydobyciu jego głębi, wskazane jest zastosowanie specjalnych politur. Wieloetapowa korekta powierzchni lakieru, usuwająca wszelkiego rodzaju niedoskonałości, wraz z zabezpieczeniem karoserii za pomocą najwyższej klasy wosku COLLONITE.

PRZED:
Czy lakier Twojego samochodu dalece odbiega od stanu „jak z salonu”? Czy na powierzchni auta widoczne są już rysy oraz sieć drobnych kolistych mikro rysek? Korektę lakieru (renowacja lakieru) stosuje się w celu: usunięcia rys, odnowy zewnętrznej części lakieru, usunięcia zacieków po twardej wodzie i rys kolistych, naprawy szkód wyrządzonych przez kwaśne deszcze, szczątki owadów i ptasie odchody.

PO:
Efekt tafli wody i połysk zostaje zabezpieczony przed zanieczyszczeniami, promieniami UV oraz przed powstaniem w pewnym stopniu rys. Pojazd zyska również na niesamowitych właściwościach odprowadzania wody i brudu. Efekt końcowy po wykonaniu korekty lakieru – „JAK Z SALONU”

Zadbaj o swój samochód już teraz, skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu podanego w zakładce Kontakt lub po prostu odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie przy ulicy Konstantego Prusa 33 w Mikołowie.

Korekta lakieru (900 PLN-1200 PLN)
5 (100%) | głosów: 3