Tani Auto Detailing

Mini Auto Detailing

Jednoetapowa mechaniczna polerka lakieru samochodowego, wraz z usunięciem i oczyszczaniem powierzchni lakieru ze smoły, nalotów i osadów z kamienia oraz innych zanieczyszczeń. Mini auto detailing skutecznie poprawia wygląd samochodu i jego detali. Idealna usługa dla nowych i używanych samochodów, a także w celu przygotowania samochodu do sprzedaży.

W trakcie wykonywania usługi mini auto detailingu usuwane są mikro zarysowania oraz niedoskonałości i ubytki w lakierze. Kolejny etap to zabezpieczenie lakieru samochodowego powłoką ochronną i woskiem w celu uzyskania połysku i podkreślenia głębi koloru lakieru, oraz konserwacja wszelkich elementów plastikowych oraz gumowych (np. zderzaki, nadkola, maskownica, uszczelki). Auto detailing podnosi walory estetyczne samochodu, przedłuża jego żywotność oraz zwiększa wartość rynkową auta.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na mini auto detailing. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię minidetailing? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie lub Katowicach Bażantowie.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również polerowanie kloszy reflektorów i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki kwarcowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Oferujemy również kompleksowe mycie detailingowe auta.

Minidetailing (600 PLN)
3.3 (66.67%) | głosów: 6