myjnia_reczna_mikolow

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych myjni samochodowych w Mikołowie i Katowicach Bażantowie. Oferujemy najwyższej jakości usługę 5-etapowego mycia samochodów, wykonywaną przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Gwarantujemy pełną satysfakcję oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zafunduj swojemu pojazdowi wyjątkowe czyszczenie w naszym profesjonalnym Auto SPA!

Zalety myjni ręcznych

Mycie ręczne samochodu jest znacznie bezpieczniejsze dla lakieru niż mycie automatyczne – cały proces kontrolowany jest przez fachowca, który tak dobiera ilość środków chemicznych, technikę mycia oraz siłę nacisku, by uniknąć zarysowań, a jednocześnie idealnie wyczyścić auto. Ten sposób czyszczenia pojazdów wyróżnia się także wyjątkową dokładnością – pracownik myjni samochodowej ocenia stopień zabrudzenia auta, sprawdza wszystkie zakamarki, w których lubią gromadzić się zanieczyszczenia i precyzyjnie myje je, dostosowując metody do konkretnego rodzaju zabrudzeń i specyfiki pojazdu.

Mycie detailingowe

Detailingowe czyszczenie pojazdów nie jest zwykłym myciem ręcznym, lecz wieloetapowym procesem, w którym wykorzystuje się najwyższej jakości środki i narzędzia czyszczące. Głównym celem mycia detailingowego jest zadbanie o wyjątkową czystość pojazdu oraz idealny stan jego powłoki lakierniczej. Wśród etapów tego sposobu pielęgnacji samochodu wyróżnić można m.in. mycie wstępne i usuwanie rdzy oraz smoły, czyszczenie kół, mycie właściwe, osuszanie oraz dodatkowe zabiegi konserwacyjne i zabezpieczające. Do mycia detailingowego zaliczamy również czyszczenie wnętrza samochodu.

Car Essence – Automyjnia ręczna w Mikołowie i Katowicach

Nasze myjnie samochodowe znajdziesz w Mikołowie przy ul. Konstantego Prusa 33 oraz w Katowicach przy ul. Zabłockiego (rondo na Osiedlu Bażantowo). Oferujemy wszystkie usługi związane z myciem i czyszczeniem samochodów zarówno osobowych, jak i dostawczych. Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem i renomą w branży, dlatego powierzając nam swoje auto, masz pewność dobrze wykonanej usługi. Poza Klientami z Mikołowa i Katowic, odwiedzają nas mieszkańcy i przedsiębiorcy z Zabrza, Żor i innych, śląskich miast.

W naszej pracy używamy tylko bezpiecznych, sprawdzonych i markowych kosmetyków i środków do mycia.

W ofercie znajdziesz między innymi:

  • 5-etapowe ręczne mycie detailingowe, wykonywane w bezpiecznej dla karoserii technologii Nano
  • oczyszczanie i rewitalizacja opon
  • rewitalizacja plastikowych elementów nadwozia
  • zabezpieczenie wnętrza samochodu

Polecamy również pełne SPA dla aut, obejmujące, poza myciem pojazdu z zewnątrz, także oczyszczanie wnętrza samochodu połączone z odżywianiem i zabezpieczaniem znajdujących się w nim elementów. Oferujemy również ozonowanie i zabezpieczanie skórzanej tapicerki.

Serdecznie zapraszamy!


Zapoznaj się ze szczegółami usług:

mycie karoserii samochodu

Essence Wash (70 – 90PLN)

Bezpieczne, pięcioetapowe mycie karoserii w technologii Nano wraz z czyszczeniem, rewitalizacją opon i elementów plastikowych nadwozia. Zapraszamy do SPA dla samochodów w Mikołowie koło Katowic.

Szczegóły usługi
profesjonalne mycie i odnanwianie wnętrza samochodu

Essence Wash II + hydrowosk (120 PLN)

Pięcioetapowe mycie karoserii w technologii Nano wraz z rewitalizacją elementów plastikowych połączona z oczyszczaniem i zabezpieczeniem wnętrza samochodu.

Szczegóły usługi
Mycie karoserii, szyb oraz wnetrza samochodu.

Essence Wash Max (150 – 200 PLN)

Pięcioetapowe mycie karoserii w technologii Nano z rewitalizacją elementów plastikowych wraz z oczyszczaniem i zabezpieczeniem wnętrza samochodu dostawczego.

Szczegóły usługi
Myjnia samochodowa w Mikołowie i Katowicach
3.7 (73.33%) | głosów: 21