Czym jest detailing?

Car detailing to wieloaspektowy system pielęgnacji kosmetycznej i ochrony przed defektami wynikającymi z eksploatacji pojazdów wewnątrz jak i na zewnątrz ich samych. Kompleksowe wykonanie auto detailingu wymaga pokonania wielu drobiazgowych za to niezwykle skomplikowanych etapów zaś czas dedykowany na ich realizacje, w zależności od stopnia złożoności poszczególnej usługi z zakresu auto detailingu zajmuje od 6 godzin do 8 dni. Wśród wachlarzu usług świadczonych przez Car Essence samodzielnie możesz wybrać te, która w jak najbardziej zbliżony sposób sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasza oferta skierowana jest zarówno do pojazdów nowych jak i używanych. Zamierzeniem każdej z usług jest idealne oczyszczenie, zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia oraz wyeksponowanie głębi koloru wraz z akompaniamentem rewelacyjnego połysku lakieru. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą auto detailingu Car Essence.

Dlaczego warto?

  • Twój pojazd zostanie optymalnie zabezpieczony przed wszelkimi defektami wynikającymi z normalnej, codziennej jego eksploatacji.
  • Czyszczenie pojazdu poddanego wcześniej detailingowi jest szybsze, łatwiejsze oraz przyjemniejsze.
  • Lakier pojazdu zyska głębie koloru oraz rzadko spotkany blask.
  • Wszelki brud od tej pory będzie zalegał na Twoim pojeździe znacznie wolniej!
  • Pojazd po zabiegu w naszym studiu detailingu będzie wyglądał jak nowy przez cały okres jego odpowiedniej eksploatacji.
  • Likwidacja nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu.
  • Zabezpieczenie powierzchni samochodu powłoką ceramiczną, chroniąca lakier.

Gwarancja pełnej satysfakcji

Gwarancje pełnej satysfakcji z wykonanej usługi zapewnia seria szkoleń, kursów oraz praktyk które pracownicy naszej firmy przeszli w celu uzyskiwania jak najlepszych efektów swojej pracy. Indywidualne podejście do każdej z wykonywanych usług z zakresu car detailingu, z każdym kolejnym zleceniem nie stawia już tylko fundamentów pod doświadczenie, a buduje jego mocny korpus.

Lista zdobytych przez nas certyfikatów


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/users/caressence/public_html/caressence.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 158