Ozonowanie i dezynfekcja wnętrza samochodu

Ozonowanie wnętrza samochodu

Usuwane nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianie i dezynfekcja samochodu za pomocą generatora ozonu.

Ozonowanie samochodu to zabieg pozwalający na usunięcie nieprzyjemnych zapachów np. dymu tytoniowego oraz drobnoustrojów, które mogą powodować podrażnienia dróg oddechowych oraz wywoływać alergie.

Ozon to gaz (trójatomowa cząsteczka tlenu), który ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Dodatkowo, dzięki swojej dużej aktywności chemicznej, utleniając związki chemiczne znajdujące się wewnątrz samochodu np. w tapicerce powoduje ich neutralizację i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie wnętrza samochodu i klimatyzacji przeprowadza się wykorzystując generator ozonu o wysokiej wydajności.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na ozonowanie wenętrza auta i klimatyzacji samochodowej. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię ozonowanie? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie - Kamionka.

Zobacz również usługę zabezpieczenia skór i tapicerki oraz kompleksowy detailing wnętrza samochodu. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.