Detailing i zabezpieczenie tapicerki samochodowej

L1 - ZABEZPIECZENIE SKÓRY - GTECHNIQ LEATHER GUARD

Codzienne użytkowanie auta utrudnia zachowanie jego wnętrza w wysokiej jakości, trwałości oraz czystości. Warto zadbać o jego fachowe zabezpieczenie i pielęgnację, szczególnie elementów wykonanych ze skóry. Gtechniq Leather Guard to ochrona przed transferem barwników z ubrań i jeansów, w strukturę skóry.

Dodatkowo:

Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, zmniejsza tarcie i chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń w głąb struktury skóry. Korzystając z naszych rad i pielęgnacji, zachowasz pożądany wygląd skóry.

Zyskujesz: - maksymalna żywotność skóry

Ochrona przed - trwałymi zabrudzeniami - pękaniem - przedwczesnym zużyciem

I1 - ZABEZPIECZENIE TKANIN - GTECHNIQ SMART FARBIC

Zadbaj o fachowe zabezpieczenie elementów wykonanych z tkaniny i alcantary. W przeciwieństwie do powszechnych sposobów impregnacji, nano cząsteczki Gtechniq Smart Farbic impregnują każde włókno tkaniny z osobna, pozostawia ją przepuszczalną dla powietrza, nie zmieniając jej w dotyku.

Dodatkowo: Każda wodna lub oleista substancja nie przedostaje się do włókna tkaniny, natomiast zostaje na jej powierzchni w postaci kropli, którą w nagłej sytuacji usuniesz z łatwością.

Zyskujesz: - maksymalną żywotność tkaniny

Ochrona przed: - płynnymi substancjami - resztkami jedzenia - utratą koloru - wnikaniem potu - obcymi zapachami

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing i zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię zabezpieczenie tapicerki? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie lub Katowicach Bażantowie.