Powłoka ochronna felg

Zbroja dla felg - zabepieczenie ceramiczne

Usługa detailingu zabezpieczenia felg przy wykorzystaniu powłoki potocznie nazywanej "zbroją dla felg". Uznana na całym świecie dzięki swojej wytrzymałości. Wiąże się z powierzchnią felg w wyniku reakcji chemicznej, co czyni go 10 razy trwalszym od powszechnych zabezpieczeń.

Dodatkowo:

100% przezroczysta powłoka ochronna felg odporna na wysokie temperatury i zanieczyszczenie. Utworzona na felgach powłoka posiada właściwości hydrofobowe, które sprawiają, że woda z łatwością po niej spływa, usuwając brud.

Zyskujesz - łatwe utrzymanie w czystości.

Detailing felg to także ochrona przed:

- zanieczyszczeniami drogowymi

- pyłem z klocków hamulcowych

- mikro zarysowaniami

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing felg samochodowych. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię detailing felg? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie - Kamionka.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i regenerację lamp samochodowych. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej.