Detailing motocykli

Detailing motocykla

W ramach usługi detailingu motocykli oferujemy:

– oczyszczanie z nalotów 150 PLN
– korekta lakieru motocykla 350 PLN
– zabezpieczenie lakieru, chromów, elementów skórzanych i winylowych
– regeneracja przedniej owiewki wraz z zabezpieczeniem 100 PLN + szybka z kasku gratis 😉

-zabezpieczenie ceramiczne oraz folią PPF wycena indywidualna

Detailing motocykla to usługa skierowana dla posiadaczy zarówno nowych jak i używanych motorów. Celem zabiegu jest przede wszystkim przedłużenie żywotności pojazdu, podniesienie walorów estetycznych oraz zwiększenie wartości rynkowej motocykla w przypadku sprzedaży.

W ramach usługi wykonywane jest mycie wstępne motocykla oraz czyszczenie wszystkich elementów chromowanych, gumowych i plastikowych ze smoły, asfaltu, żywicy, oleju i innych zabrudzeń. Kolejny etap to korekta lakieru (polerka lakieru) i zabezpieczenie woskiem. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenie elementów skórzanych i winylowych oraz nałożenia ceramicznej powłoki ochronnej na lakier motocykla.

Zadbaj o swój motocykl już teraz i umów się na detailing motocykla. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię detailing motocykla? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie – Kamionka.

Poznaj również nasze pozostałe usługi detailingowe, takie jak: woskowania lakieru, kompleksowa korekta lakieru. W naszym Moto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej.