Hydrofobizacja szyb Gtechniq ClearVision G1

Zabezpieczenie szyb - GTECHNIQ CLEARVISION G1

Powłoka zabezpieczająca do szyb Gtechniq ClearVision poprawia widoczność, w trudnych warunkach pogodowych. Sprawia, że podróż staje się bezpieczniejsza i mniej męcząca. W odróżnieniu od "niewidzialnych wycieraczek" Gtechniq ClearVision w wyniku reakcji chemicznej z szybą wiąże się z nią na stałe. Jest odporna na wycieraczki i nie smuży się.

Trwałość powłoki do szyb samochodowych Gtechniq ClearVision to 20,000-30,000 km. Dzięki zabiegowi hydrofobizacji szyb z łatwością usuniesz owady oraz inne zanieczyszczenia. W zimę minimalizuje przywieranie szronu i lodu. Poprawia widoczność i bezpieczeństwo.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na detailing i hydrofobizację szyb. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię hydrofobizacja szyb? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie - Kamionka.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej.