Auto Detailing korekta lakieru

Renowacja lakieru samochodowego

Aby uzyskać głębię koloru i kontrastowe odbicie na lakierze, należy odpowiednio przygotować powierzchnię. W tym celu trzeba przejść kilka bardzo ważnych etapów - oczyścić lakier samochodowy z trwale z nim związanych zanieczyszczeń, jak smoła czy osady z drzew za pomocą chemii oraz glinki, a następnie usunąć rysy i zmatowienia. Jeśli lakier jest w dobrym stanie, a zależy nam na wydobyciu jego głębi, wskazane jest zastosowanie specjalnych politur. Wieloetapowa korekta powierzchni lakieru, usuwająca wszelkiego rodzaju niedoskonałości, wraz z zabezpieczeniem karoserii za pomocą najwyższej klasy wosku lub politury.

PRZED:
Czy lakier Twojego samochodu dalece odbiega od stanu "jak z salonu"? Czy na powierzchni auta widoczne są już rysy oraz sieć drobnych kolistych mikro rysek? Korektę lakieru (renowacja lakieru) stosuje się w celu: usunięcia rys, odnowy zewnętrznej części lakieru, usunięcia zacieków po twardej wodzie i rys kolistych, naprawy szkód wyrządzonych przez kwaśne deszcze, szczątki owadów i ptasie odchody.

PO:
Efekt tafli wody i połysk zostaje zabezpieczony przed zanieczyszczeniami, promieniami UV oraz przed powstaniem w pewnym stopniu rys. Pojazd zyska również na niesamowitych właściwościach odprowadzania wody i brudu. Efekt końcowy po wykonaniu korekty lakieru - "JAK Z SALONU"

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na renowację lakieru samochodowego. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię korekta lakieru? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie-Kamionka.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz czyszczenie i polerowanie reflektorów i regenerację lamp samochodowych. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej.