Zregenerowany klosz tylnej lampy samochodowej

Czyszczenie, regeneracja i polerowanie lamp samochodowych

Przywracanie przejrzystości zmatowionym i wypłowiałym kloszom reflektorów samochodowych.

Regeneracja kloszy to zabieg polegający na czyszczeniu powierzchni reflektorów samochodowych przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych środków oraz zabezpieczeniu ich powierzchni. Polerowanie kloszy samochodowych jest bezpieczne dla struktury samej lampy.

Dzięki temu zabiegowi przede wszystkim zwiększa się bezpieczeństwo jazdy i użytkowania samochodu m.in. dzięki zwiększeniu widoczności. Ponadto regeneracja reflektorów chroni lampy Twojego samochodu przed osadzaniem się na nich brudu, smoły oraz czynników chemicznych, które mogą powodować uszkodzenia powłoki reflektorów oraz przyśpieszać korozję lakieru w obrębie lamp samochodowych.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na czyszczenie i polerowanie reflektorów oraz regenerację lamp samochodowych. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię regeneracja kloszy? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie lub Katowicach Bażantowie.

Zobacz również usługę woskowania lakieru oraz kompleksowej korekty lakieru. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki kwarcowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej. Oferujemy również kompleksowe mycie detailingowe auta.