Woskowanie lakieru Collinite 476s

Woskowanie lakieru samochodowego

Woskowanie jest jedną z podstawowych metod zabezpieczenia i pielęgnacji lakieru. Usługa gwarantuje uzyskanie głębi koloru i pięknego połysku lakieru. Wosk Collinite 476s jest jednym z najlepszych wosków na rynku, bazuje na wosku Carnauba pozyskiwanym z liści palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii. Wosk ten jest odporny na sól i detergenty. Wosk posiada właściwości hydrofobowe, dodatkowo chroni przed zabrudzeniami oraz działaniem szkodliwych czynników, takich jak kwaśne deszcze, sól drogowa, promieniowanie UV. W zależności od stanu i jakości lakieru możliwość położenia innych wosków lub politur.

Zadbaj o swój samochód już teraz i umów się na woskowanie lakieru. Postaw na profesjonalistów, odwiedź nasz salon Car Detailingu i odmień wygląd swojego samochodu. Interesuje Cię woskowanie? Zadzwoń do nas i umów wizytę. Możesz też od razu odwiedzić nas w Auto SPA w Mikołowie - Kamionka.

Zobacz również usługę kompleksowej korekty lakieru oraz regeneracji kloszy i reflektorów. W naszym Auto SPA wykonujemy również hydrofobizację szyb i renowację felg. W ofercie posiadamy także powłoki ceramiczne oraz najnowsze powłoki grafenowe, skutecznie zabezpieczające lakier samochodu i zapewniający maksymalny połysk auta.

Zajmujemy się także auto detailingiem wnętrz samochodowych, wśród naszych usług znajduje się ozonowanie samochodu oraz zabezpieczenie skór i tapicerki samochodowej.