myjnia_reczna_mikolow

Szukasz profesjonalnej, ręcznej myjni samochodowej w Katowicach i okolicy? Zapoznaj się z ofertą naszego auto SPA, znajdującego się w Mikołowie przy ul. Konstantego Prusa 33. Prosto i wygodnie dojedziesz do nas DK81, a podróż z ścisłego centrum Katowic zajmie Ci około 20 minut.

Poznaj naszą ofertę

Nasza auto myjnia specjalizuje się w kompleksowym, pięcioetapowym myciu detailingowym, wykonywanym w bezpiecznej dla karoserii technologii Nano. W trakcie ręcznego czyszczenia pojazdu dokładnie oczyszczamy nadwozie, a także rewitalizujemy jego plastikowe elementy oraz opony. Oferujemy również mycie samochodu wraz z oczyszczaniem i zabezpieczeniem wnętrza pojazdu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, fachową obsługę oraz pełne bezpieczeństwo stosowanych przez nas technik mycia i kosmetyków. Gwarantujemy pełną satysfakcję z naszych usług – nasza myjnia cieszy się zaufaniem klientów nie tylko z Mikołowa i Katowic, ale także z całego Śląska.

Czym wyróżnia się mycie detailingowe?

Mycie detailingowe to nie zwykłe mycie ręczne – to wieloetapowy proces, w którym wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki i narzędzia czyszczące. Celem mycia detailingowego jest dokładne oczyszczenie pojazdu i zadbanie o możliwie jak najlepszy stan jego powłoki lakierniczej. Ten sposób czyszczenia samochodu składa się z kilku etapów, wśród których wyróżnić można:

  • mycie wstępne, podczas którego usuwa się dodatkowo rdzę i smołę,
  • czyszczenie kół,
  • mycie właściwe,
  • osuszanie pojazdu,
  • dodatkowe zabiegi konserwacyjne i zabezpieczające.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy specjalne pakiety: Essence Wash, Essence Wash II, Essence Wash Max.

    Auto detailing – nasza specjalność

    Car Essence to nie tylko myjnia – świadczymy również profesjonalne usługi detailingowe. Czym jest car detailing? To wieloaspektowy system pielęgnacji kosmetycznej auta, który ma na celu zabezpieczenie nadwozia i wnętrza pojazdu przed wszelkimi defektami, wynikającymi z codziennej eksploatacji. Ponadto, samochód, który poddany został detailingowi, jest znacznie prostszy w utrzymaniu w czystości, a jego lakier nabiera niespotykanego blasku i głębi koloru. Nasza firma zajmuje się detailingiem zewnętrznym i wewnętrznym. Oferujemy m.in. korektę lakieru, detailing felg, regenerację kloszy, ozonowanie wnętrza czy zabezpieczanie tapicerki.