myjnia_reczna_mikolow

Jeśli szukasz profesjonalnej myjni ręcznej w Żorach i okolicy, poznaj ofertę Car Essence – auto SPA zlokalizowanego na ul. Konstantego Prusa 33 w Mikołowie. Dojazd z centrum Żor zajmie Ci zaledwie 17 minut, a praktycznie całą trasę do naszej myjni pokonasz wygodną DK81.

Dowiedz się więcej o naszej myjni samochodowej

Auto myjnia Car Essence specjalizuje się w usłudze pięcioetapowego mycia detailingowego, wykonywanego w pełni bezpiecznej dla karoserii technologii Nano. Nasza oferta skierowana jest zarówno do samochodów osobowych, jak i dostawczych. Podczas mycia nie tylko dokładnie oczyszczamy nadwozie – rewitalizujemy również jego plastikowe elementy, a także opony. Stosujemy wyłącznie bezpieczne dla lakieru środki oraz techniki czyszczenia. Oferujemy trzy różne programy mycia:

  • Essence Wash – mycie karoserii i rewitalizacja opon oraz elementów plastikowych nadwozia,
  • Essence Wash II – mycie karoserii i rewitalizacja plastikowych części, wraz z oczyszczeniem i zabezpieczeniem wnętrza pojazdu,
  • Essence Wash Max – oferta dla samochodów dostawczych, o zakresie takim samym, jak w przypadku Essence Wash II.

Co to jest mycie detailingowe?

Oferowane przez nas mycie detailingowe to znacznie więcej, niż zwykłe mycie ręczne. Auto myjnia w okolicach Żor to wiele etapów, takich jak mycie wstępne połączone z usuwaniem rdzy i smoły, oczyszczanie kół, mycie właściwe, osuszanie oraz dodatkowe zabiegi konserwacyjne i zabezpieczające. W naszej myjni podczas tego procesu używamy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyków i narzędzi. Decydując się na mycie detailingowe możesz mieć pewność, że zadbamy o wyjątkową czystość i idealny stan powłoki lakierniczej Twojego pojazdu.

Nie tylko myjnia – auto detailing

W Car Essence nie zajmujemy się wyłącznie myciem samochodów – naszą specjalnością jest car detailing. Jest to wieloaspektowy sposób pielęgnacji kosmetycznej auta, który umożliwia zabezpieczenie jego nadwozia i wnętrza przed defektami, będącymi wynikiem normalnej, codziennej eksploatacji. Detailing Twojego samochodu sprawi, że będzie on znów wyglądał, jakby dopiero wyjechał z salonu. Jego lakier uzyska wyjątkową głębię koloru i blask, a ponadto łatwiej będzie utrzymać go w czystości. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi detailingowe jak m.in. korekta lakieru, detailing felg, regeneracja kloszy, ozonowanie wnętrza czy zabezpieczanie tapicerki.